Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
miss beetje een vreemde vraag, maar kan een radiator ook onder een bepaalde graden werken? dus bijv op 45 graden schuin. Of kan het water dan niet meer fatsoenlijk door de radiator lopen, en dat alles vast loopt
Oh dat is wel top, dus het maakt niet uit of dat hij onder een xx bepaalde graden ligt?
En is het raadzaam voordat het water weer terug de pomp in gaat dat hij eerst door een radiator heen gaat? Ookal aangezien er werd gezegd dat de volgorde niet uitmaakte. Ik was van plan om hem via pomp-rad-rad-gpu-cpu-pomp, of is dat niks?
Ja daar zit ik even mee te puzzelen wat het beste is, nu is de verste afstand ong 1.3 meter +- dat is naar 1 radiator, de rest zit vlakbij de pomp. Maar het is nog niet zeker van hoe en wat